Збірна Миколаївщини посіла третє місце на Кубку України з веслування на байдарках і каное

01.05.2024 23:29

Миколаївці здобули 13 нагород на Кубку України з веслування на байдарках і каное, який проходив з 20 по 25 квітня в Умані.

Про це повідомили в Миколаївській міській раді.

Олександр Гарцев у веслуванні на каное виграв одну золоту медаль та дві бронзові. Його колега Оксана Цомпель здобула три бронзові нагороди. Срібним призером став Іван Клопов.

Бронзові медалі також виграли: Денис Чернецький, Дмитро Чернецький, Ярослав Горбенко, Катерина Гончар, Марія Салтовська і Дмитро Деревінський.

Спортсменів підготували тренери: Ольга Цомпель, Галина Затуливітер, Максим Дмитрієв, Сергій Левченко, Наталія Левченко, Віталій Цуркан, Євген Ніколаєв, Лариса Ніколаєва, Григорій Федорченко, Сергій Моторний, Олена Моторна.

Загалом збірна Миколаївської області посіла 3 місце у командному заліку, здобувши 18 медалей: 4 золоті, 2 срібні, 12 бронзових.